Repræsentantskab

Repræsentantskabet i Velliv Foreningen består af 50 personer valgt i de fem regioner.

Hovedstaden

Ane Henriksen
Hovedstaden Ane Skytte Leth Hendriksen

Næstformand for bestyrelsen

Charlotte Antonsen Original
Hovedstaden Charlotte Antonsen

Chrilles Svendsen
Hovedstaden Chrilles Svendsen

Felix Henriksen Original
Hovedstaden Felix Henriksen

Bestyrelsesmedlem

Finn Nicolaisen Original
Hovedstaden Finn Nicolaisen

Irene Lauridsen Original
Hovedstaden Irene Cristina Lauridsen

Medlem af uddelingsudvalget

Jens Ohlsson Original
Hovedstaden Jens Ohlsson

Joern Astrup Hansen Original
Hovedstaden Jørn Astrup Hansen

Kasper Mok Andersen Original
Hovedstaden Kasper Mok Andersen

Keld Volder Original
Hovedstaden Keld Volder

Lis Knudsen Original
Hovedstaden Lis Knudsen

Marianne Blus Original
Hovedstaden Marianne Blus

Mona Svan Original
Hovedstaden Mona Svan

Bestyrelsesmedlem og formand for uddelingsudvalget

Rune Holm Original
Hovedstaden Rune Holm

Thomas Ryde Original
Hovedstaden Thomas Ryde

Lartey Lawson 0095
Hovedstaden Lartey Lawson

Sjælland

Cathrine R Gudbergsen
Sjælland Cathrine Riegels Gudbergsen

Bestyrelsesmedlem

Jens Peter Hansen Original
Sjælland Jens-Peter Hansen

Lars Erik Clausen Original
Sjælland Lars Erik Clausen

Medlem af uddelingsudvalget

Lene Klejs Original
Sjælland Lene Klejs Stuhr

Peter Luck0031
Sjælland Peter Lück

Poul Buur Original
Sjælland Poul Buur

Syddanmark

Allanthomsen 2
Syddanmark Allan Thomsen

Hans Christian Ohrt Original
Syddanmark Hans-Christian Ohrt

Jan Steffensen0084
Syddanmark Jan Steffensen

Medlem af uddelingsudvalget

Michael Burgdorff 16X9
Syddanmark Michael Burgdorf

Peter Gæmelke Original
Syddanmark Peter Gæmelke

Formand for bestyrelsen

Rasmus Fossing Original
Syddanmark Rasmus Fossing

Bestyrelsesmedlem

Midtjylland

Dan Lykholt
Midtjylland Dan Lykholt

Lena Hellström Original
Midtjylland Lena Hellström

Marianne Bfm Original
Midtjylland Marianne Kristensen

Natascha Joof Original
Midtjylland Natascha Joof

Medlem af uddelingsudvalget

Søren Trelborg 16X9
Midtjylland Søren Trelborg

Torben Busk 16X9
Midtjylland Torben Busk

Nordjylland

Anna Marie Østgaard 1900Px
Nordjylland Anna Marie Balling Høstgaard

Medlem af uddelingsudvalget

Jens Bigum Original
Nordjylland Jens Bigum

Peter Ulrik Jensen Original
Nordjylland Peter Ulrik Jensen

Bestyrelsesmedlem